مقالات

بهترین پاوربانک های موجود در بازار کدامند؟

بهترین پاوربانک های موجود در بازار کدامند؟

نیاز به پاوربانک تا قبل از فراگیر شدن گوشی های هوشمند تا این اندازه احساس نمی شد. امروزه با توجه به اینکه اکثر کارهای روزمره ما توسط گوشی هوشمند انجام می شود، بنابراین پر بودن باتری گوشی مان بسیار برایمان مهم می باشد. چرا که خالی شدن و در نهایت خاموش شدن گوشی می تواند ما را چندین ساعت از بسیاری از کارهایمان عقب بیندازد.

درست در همین زمان بود که نیاز به استفاده از پاور بانک ها در مردم پررنگ شد و انواع و اقسام پاور بانک های مختلف به بازار عرضه شدند. تا حدی که امروزه شاهد چنان تنوعی در بازار این محصول هستیم که گاهی اوقات دچار سردرگمی در انتخاب می شویم.

در این مقاله استوکستان به برخی از ویژگی های یک پاور بانک مرغوب اشاره می کند تا بتوانید راحت تر پاور بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

ویژگی های یک پاوربانک مرغوب چیست؟

ظرفیت باتری پاور بانک: باید بدانید که پاور بانک شما دقیقا قرار است چه چیزهایی را شارژ کند و ضمنا در روز چند بار به آن نیاز دارید. دانستن این عوامل به شما کمک می کند که تصمیم بگیرید پاور بانک با چه ظرفیتی را تهیه نمایید. ظرفیت پاور بانک عامل مهمی در انتخاب آن برای خرید می باشد. به این نکته هم توجه داشته باشید که جریان ورودی به هر دستگاه متفاوت است و باید پاور بانکی را انتخاب کنید که متناسب با جریان ورودی دستگاه شما باشد.

ابعاد و جنس بدنه پاور بانک: جنس بدنه پاور بانک معمولا تاثیری روی قیمت آن ندارد فقط برای جلوگیری از آسیب پاور بانک باید به جنس آن توجه کنیم. پاور بانک با بدنه پلاستیکی معمولا زود کثیف می شود و پاور بانک های فلزی هم با ضربه کوچکی خش بر می دارند. برای جلوگیری از این مساله می توانید از کاور مخصوص پاور بانک استفاده کنید.

راهنمای خرید پاوربانک خوب با بهترین ویژگی

جنس باتری پاور بانک: یک عامل بسیار مهم بر کیفیت پاور بانک جنس باتری آن است. در واقع نوع باتری و ظرفیت آن مهم ترین ویژگی یک پاور بانک مرغوب است. زیرا اگر توجه کنید فلسفه به وجود آمدن پاور بانک دقیقا همین است که در مواقع لزوم بتواند باتری گوشی را شارژ کند. اگر پاور بانکی خود باتری مناسبی نداشته باشد، فقط یک وسیله یک بار مصرف است و به کار نمی آید. باتری پاور بانک آنقدر مهم است که هرچقدر در اهمیت آن بگوییم کم است. پس حتما در زمان خرید به اطلاعاتی که از باتری روی بسته محصول درج شده است توجه کنید.

چراغ های LED کوچک در کنار بدنه پاور بانک: این چراغ ها نشان دهنده میزان شارژ پاور بانک هستند. ممکن است اصلا متوجه نشویم که باتری پاور بانکمان رو به اتمام است، بنابراین این چراغ ها بهترین راهنما برای این هستند که بدانیم زمان شارژ پاور بانکمان است. علاوه بر این، این چراغ ها جلوه زیبایی هم به پاور بانک ما می دهند. شاید تعجب کنید ولی خیلی از افراد به دلیل وجود همین چراغ های LED پاور بانک اقدام به خرید آن ها می کنند.

امیدواریم که مطالب ذکر شده به شما در تهیه پاور بانک مناسب کمک کرده باشد. فراموش نکنید که به این مطالب اکتفا نکرده و قبل از اقدام برای خرید پاور بانک حتما و حتما در مورد محصول مورد نظر تحقیقات کافی را انجام دهید.

پاوربانک خوب

دیدگاهتان را بنویسید