شرایط و ضوابط گارانتی استوکستان

 1. این گارانتی بعد از پایان تاریخ ذکر شده قابل تمدید می باشد.
 2. بعد از اولین تمدید، محصول شما شامل گارانتی سرقت، آتشسوزی، سیل و زلزله به انتخاب خودتان میگردد.
 3. گارانتی استوکستان قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد، به صورتی که با پرداخت مبلغی اندک میتوانید تمام محصولات دیجیتال خود را تا آخر عمر گارانتی و یا بیمه کنید.
 4. اگر قطعه موردنظر ضربه سخت، دستخوردگی و یا آب خوردگی نداشته باشد در صورت خرابی تعویض و یا تعمیر میگردد.
 5. در مدت زمان گارانتی قطعه اگر تعمیر یا تعویض نشد در اسرع وقت هفتاد درصد مبلغ پرداختی خریدار عودت داده میشود.
 6. در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر، بدون هیچ گونه قید و شرطی، تا پانزده روز مبلغ پرداختی به صورت صد در صد عودت داده میشود.
 7. قطعه مذکور باید توسط تعمیر کاران و یا سرویس کاران مجاز شرکت تعمییر گردد. در غیر این صورت قطعه فاقد گارانتی میشود.
 8. در مدت زمان گارانتی کلیه تعمیرات اعم از نرم افزار و سخت افزار (در صورت نیاز نداشتن به سخت افزار گران قیمت) به صورت کاملا رایگان برای مورد گارانتی انجام میشود.
 9. در صورت خرابی قطعه گران از کالاها، این کالاها بسته به قیمت بین 30 تا 40 درصد هزینه قطعه دریافت میشود و ضمانت بلند مدت مجدد به مشتری داده میشود که در این ضمانت، ضمانت کامل قطعه تعویضی به عهده سامانه استوکستان می باشد که اگر آن قطعه د رمدت زمان گارنتی خراب شد، شرکت به صورت کاملا رایگان اقدام به تعمیر یا تعویض آن میکند.
 10. کل قطعات تعویضی و تعمیری از سوی شرکت، ضمانت بی قید و شرط را دارا می باشند. بدین صورت که در زمان خرابی یا معیوب شدن آن شرکت کلیه هزینه های تعمیر و یا تعویض آن را به عهده میگیرد.
 11. از مزایای سال دوم گارانتی این است که مشتری نیاز به مراجعه حضوری ندارد و شرکت حامل های خود را در صورت ایرادات سخت افزاری به سمت مشتری میفرستد تا کالا را تحویل گرفته و به مرکز گارانتی انتقال دهد.

 

همینک سامانه استوکستان در تلاش است تا بتواند بهترین شرایط گارانتی را به مشتریان خود عرضه دارد.

در صورت داشتن پیشنهاد جدید برای شرایط گارانتی، آن را با ما درمیان بگذارید